Ciechanów: Mazovia MTB Marathon to już historia

Zredagował(a) on 17 czerwca 2019

KRDP.fm - Pogodnie każdego dnia!
Loading
/

W niedzielę 16 czerwca odbył się ciechanowski etap wyścigu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Zawodnicy walczyli na czterech zróżnicowanych pod względem trudności trasach: Hobby (6 km), Fit (23 km), 1/2 Pro (42 km) oraz Pro (58 km). Atrakcją dla dzieci był darmowy wyścig z Rybką MiniMini. O trasie Fit więcej przed samym wyścigiem opowiedział Cezary Zamana, dyrektor sportowy Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Po wyścigu z jednym z uczestników rozmawiał ks. Paweł Czarnecki.

Na dystansie Pro zwyciężył Andrzej Poczopko, który 68 km pokonał z czasem 02:25:08. Wśród kobiet najlepsza była Urszula Luboińska z czasem 02:46:43.
Na dystansie 1Pro zwyciężył Bartosz Grędziński, który 42 km przejechał z czasem 01:36:23. Wśród kobiet najlepsza była Małgorzata Lutecka z czasem 01:52:20.
Zwycięzcą na dystansie Fit został Michał Lech, który 24 km przejechał z czasem 00:55:01. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Gregorowicz z czasem 01:06:00.
Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 6 km pokonał z czasem 00:15:49. Wśród kobiet najszybsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:16:44. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary i atrakcyjne nagrody.