Kontakt

Odwiedź nas w jednej z naszych Redakcji KRDP

Oddział Ciechanów:
ul. ks. Piotra Ściegiennego 18
06-400 Ciechanów
woj. Mazowieckie
NIP: 566-00-10-898

Sekretariat KRDP Ciechanów
tel: +48 23 672 44 22 wew. 41
e-mail: sekretariat@krdp.fm

Dział reklamy – Ciechanów
Barbara Burzyńska
mobile: +48 509 292 650
tel: +48 23 672 44 22 wew. 43
e-mail: reklama.ciechanow@krdp.fm

Nr Konta KRDP: 32 1240 3174 1111 0010 6024 6490

Oddział Płock:
ul. Tumska 3 – I piętro
09-402 Płock

Sekretariat KRDP Płock
tel: +48 24 262 36 67
e-mail: sekretariat.plock@krdp.fm

Dział reklamy Płock
tel: +48 501 478 272
e-mail: reklama.plock@krdp.fm

Zarząd Katolickiego Radia Diecezji Płockiej:

ks. Krzysztof Świerczyński – Dyrektor KRDP

mobile: +48 501 051 902
mobile: +48 512 605 193
e-mail: dyrektor@krdp.fm

ks. Paweł Czarnecki – Wicedyrektor d/s programowych KRDP
tel.: +48 506 815 890
e-mail: szef.anteny@krdp.fm

Łukasz Spysiński – Szef muzyczny KRDP
tel.: +48 23 672 44 22+48 501 051 879
e-mail: szef.muzyczny@krdp.fm

Michał Wichłacz – Wicedyrektor d/s technicznych KRDP
tel.: +48 606 124 410
e-mail: szef.techniczny@krdp.fm

Redakcja Ciechanów KRDP
103.9 FM

Dziennikarze:
Katarzyna Kosińska
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 45
Napisz do Kasi kasia@krdp.fm

Paweł Polak
tel.: +48 501 343 594
Napisz do Pawła p.polak@krdp.fm

Iza Tetkowska
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 45
Napisz do Izy i.tetkowska@krdp.fm
Rafał Sulima
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 45
Napisz do Rafała r.sulima@krdp.fm
Barbara Tokarska
REDAKCJA Ciechanów
redakcja@krdp.fm
tel. +48 23 672 44 22 wew.45

Redakcja Płock KRDP
104,3 FM

REDAKCJA Płock
redakcja.plock@krdp.fm
tel. +48 24 264 64 00
tel. +48 512 027 543

Szef redakcji – Oddział Płock KRDP
Michał Siedlecki
tel. +48 501 709 954
Napisz do Michała m.siedlecki@krdp.fm

Dziennikarze:

Michał Siedlecki
tel. +48 501 709 954
Napisz do Michała m.siedlecki@krdp.fm

Mariusz Sobczak
tel. +48 512 027 543
Napisz do Mariusza m.sobczak@krdp.fm

Stale z nami współpracują:

ks. Krzysztof Jończyk
Bogdan Wolny
Łukasz Gąsiorowski tel. +48 669 950 439
Sławek Ropelewski

tel.redakcja Ciechanów 23 672 44 22

tel. redakcja Płock (24) 264 64 00

Prezenterzy:

Radosław Kryszkiewicz
Arkadiusz Sychowski
Michał Wichłacz
Łukasz Spysiński


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track
TITLE
ARTIST