Radio KRC

Ciechanów tel.: +48 23 672 44 22   redakcja@krdp.fm   reklama@krdp.fm tel. 509 292 650
Płock +48 512 027 543   redakcja.plock@krdp.fm   reklama.plock@krdp.fm tel. 501 478 272

Kontakt


Katolickie Radio Diecezji Płockiej
ul. Ks.Piotra Ściegiennego 18
06-400 Ciechanów, woj. mazowieckie
NIP: 566-00-10-898
Oddział Płock:
ul. Tumska 3 – I piętro

09-402 Płock

Zarząd Katolickiego Radia
Diecezji Płockiej:

Ks. Krzysztof Jończyk – Dyrektor KRDP
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 13
dyrektor@krdp.fm

swirek

ks. Krzysztof Świerczyński – Wicedyrektor d/s promocji i reklamy KRDP
mobile: +48 512 605 193
k.swierczynski@krdp.fm

wichałacz1

Michał Wichłacz – Wicedyrektor d/s programowych KRDP
tel.: +48 606 124 410
Napisz do Michała szef.anteny@krdp.fm

 

Łukasz Spysiński – Szef muzyczny KRDP
tel.: +48 23 672 44 22 / +48 501 051 879
Napisz do Łukasza: szef.muzyczny@krdp.fm

Sekretariat KRDP Ciechanów

tel.: +48 23 672 44 22 wew. 12
sekretariat@krdp.fm

Sekretariat KRDP Płock

tel.: +48 24 262 36 67
sekretariat.plock@krdp.fm

Dział reklamy – Ciechanów

Barbara Burzyńska
mobile: +48 509 292 650
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 14
reklama.ciechanow@krdp.fm

Dział reklamy – Płock

tel.: +48 501 478 272
reklama.plock@krdp.fm

konto: 32 1240 3174 1111 0010 6024 6490

Redakcja Ciechanów KRDP
103.9 FM

 

 

 

Dziennikarze:
Katarzyna Kosińska
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 19
Napisz do Kasi kasia@krdp.fm
Edyta Szewczyk
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 19
Napisz do Edyty edyta@krdp.fm
Iza Muchowska
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 19
Napisz do Izy i.muchowska@krdp.fm
Rafał Sulima
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 19
Napisz do Rafała r.sulima@krdp.fm
Krzysztof Podliński
tel.: +48 23 672 44 22 wew. 19
Napisz do Krzysztofa k.podlinski@krdp.fm
Bartosz Budny
Napisz do Bartka b.budny@krdp.fm
REDAKCJA Ciechanów
redakcja@krdp.fm
tel. +48 23 672 44 22 wew.20
fax.:+48 23 672 44 22 wew. 15

Redakcja Płock KRDP
104,3 FM

redakcja.plock@krdp.fm
tel. +48 24 264 64 00
tel. +48 512 027 543

Szef redakcji – Oddział Płock KRDP
ks. Krzysztof Świerczyński
mobile: +48 512 605 193
k.swierczynski@krdp.fm

Dziennikarze:

Przemysław Guzewicz
tel. +48 512 027 543
Napisz do Przemka p.guzewicz@krdp.fm

Michał Siedlecki
tel. +48 517 793 398
Napisz do Michała m.siedlecki@krdp.fm

ks. Krzysztof Świerczyński
mobile: +48 512 605 193
Napisz do ks. Krzysztofa k.swierczynski@krdp.fm

Stale z nami współpracują:

Anna Żebrowska
Bogdan Wolny
Michał Michalak
Stanisław Antośkiewicz tel. +48 606 268 247
Łukasz Gąsiorowski tel. +48 669 950 439
Sławek Ropelewski motofan@radiokrc.pl

tel.redakcja Ciechanów 23 672 44 22

tel. redakcja Płock (24) 264 64 00

 

Nasi partnerzy

  • Mazowsze
  • UMC
  • plock_logo
  • staost_cie
  • spr
  • GospelBox
  • PDM
  • ORLEN
  • Wydział duszpasterski diecezji Płockiej
  • metanoia
  • mks
  • pckisz-logo
  • Wisła Płock