Zredagował(a) on 10 grudnia 2018

KRDP.fm - Pogodnie każdego dnia!
Loading
/

Trzecie zwycięstwo Juranda Ciechanów w pierwszej lidze stało się faktem. Ciechanowianie pokonali przed własną publicznością KS Meble Wójcik Elbląg 35:31. Zadowolony z postawy swoich zawodników był trener Arkadiusz Chełmiński.

Jurand od samego początku dawał powody do zadowolenia kibicom licznie zgromadzonym w hali MOSiR. W 10. minucie ciechanowianie prowadzili 9:1. W całym meczu był tylko jeden kryzysowy moment. W 51. minucie goście zbliżyli się na dystans trzech bramek. Na więcej nie było ich stać.

Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa świąteczno-noworoczna. Kolejne emocje związane z rozgrywkami pierwszej ligi pod koniec stycznia. Dziś po godzinie 16.00 zapraszamy do wysłuchania rozmowy z trenerem Arkadiuszem Chełmińskim.