Zredagował(a) on 2 marca 2020

KRDP.fm - Pogodnie każdego dnia!
Loading
/

Wójt Gminy Ciechanów Marek Kiwit  rozważy  wyróżnienie dla Cezarego Kosturkiewicza. Reprezentował on Ciechanów m.in. na międzynarodowych zawodach w sportowym zimowym pływaniu na czas i hartowaniu organizmu w Międzyrzecu Podlaskim.  W  swojej kategorii wiekowej zdobył dwa wyróżnienia. Znalazł się w gronie znakomitych zawodników z Polski, Białorusi, Ukrainy i Czech.  Wyniki w Morsowaniu są swoistą promocją dla gminy, o czym mówi szef samorządu.

Cezary Kosturkiewicz  w I Mistrzostwach  Europy Morsów w zimowym pływaniu na czas w swojej kategorii wiekowej został wicemistrzem Europy na dystansie 400 m. stylem dowolnym i zdobył brązowy medal na dystansie 200 m. Cezary Kosturkiewicz reprezentuje Klub Morsy Ciechanów.