Jutrzenka ma za sobą 15 spotkanie w I lidze kobiet. Spotkanie w Ustce zakończyło się 14 zwycięstwem i utrzymaniem przewagi w ligowej tabeli. Płocczanki wygrały z zespołem SSPR Szczypiorniak Ustka 31 do 28.
Mówi Weronika Kowalewska, zawodniczka Jutrzenki.
Jutrzenka wygrała i już myśli o kolejnym meczu z KS Pyrki Poznań.
Spotkanie z KS Pyrki Poznań będzie jednym z ważniejszych dla układu tabeli. Jutrzenka obecnie ma pięć punktów przewagi w ligowej tabeli, a do końca zostały trzy mecze. Pierwszy z nich już w najbliższą sobotę we własnej hali.

