15 lat prezydentury Andrzeja Nowakowskiego
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 15 grudnia 2025
Mija 15 lat od objęcia przez Andrzeja Nowakowskiego funkcji Prezydenta Miasta Płocka. Przez ten czas miasto konsekwentnie realizowało działania rozwojowe obejmujące inwestycje infrastrukturalne, transportowe, edukacyjne, społeczne oraz kulturalne, a także projekty związane z poprawą jakości życia mieszkańców.
– “W ciągu tych lat, wspólnie ze współpracownikami i wsłuchując się w głos mieszkańców, zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć – inwestycji, wydarzeń kulturalnych, sportowych, edukacyjnych czy społecznych. Wprowadziliśmy nowe rozwiązania i pozyskaliśmy ogromne środki ze źródeł zewnętrznych, w tym z Unii Europejskiej. Dziękuję za zaufanie i za lata wspólnej pracy. Przed nami kolejne wyzwania i zadania do zrealizowania na rzecz płocczan i naszego pięknego miasta.” – powiedział Andrzej Nowakowski przy okazji swojego jubileuszu.