26.01.2026 Dzień w Regionie – Kolejna grupa Repatriantów zamieszkała w Pułtusku
Zredagował(a) Barbara Tokarska on 26 stycznia 2026
Dzisiaj w Magazynie Reporterów powiemy o kolejnej grupie Repatriantów, która tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zamieszkała w Domu Polonii w Pułtusku. O pierwszym spotkaniu podczas Wigilii opowiedział nam Michał Kisiel dyrektor Domu Polonii, a rozmawia Barbara Tokarska.
Foto: Dom Polonii w Pułtusku