Utrudnienia na ulicy Kościuszki
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 22 grudnia 2025
22 grudnia całkowicie zagrodzony został dostęp do kamienicy przy ul. Kościuszki 5. Krok ten podyktowany jest względami bezpieczeństwa. To tworzy jednak problem w funkcjonowaniu Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta. Kilka słów na ten temat powie nam Wioletta Kulpa, posłanka na Sejm RP.
Dużym problemem był brak komunikacji.
Ta pomoc w okresie świątecznym jest wyjątkowo ważna. Czekamy na rozwiązanie sprawy.