Powiat przasnyski startuje z kolejną edycją bezpłatnych zajęć aerobowych!
Zredagował(a) Barbara Tokarska on 8 stycznia 2026
Nowy rok, nowa energia. Powiat przasnyski startuje z kolejną edycją bezpłatnych zajęć aerobowych!
Już w czwartek, 8 stycznia, rozpoczną się zajęcia AEROBIKU w Przasnyszu!
To idealny sposób, żeby:
– zadbać o zdrowie kręgosłupa
– poprawić kondycję
– rozruszać się po świątecznym odpoczynku
– zrobić coś dla siebie.
Zajęcia są bezpłatne. Wystarczy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń i obuwie sportowe na zmianę.
A ćwiczenia odbywać się będą w sali gimnastycznej LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu (wejście od ul. Kilińskiego).
Organizatorzy zapowiadają regularne treningi.