Spotkanie ze Stowarzyszeniem “Aktywny Senior” w Ojrzeniu

Zredagował(a) on 24 czerwca 2026

Stowarzyszenie “Aktywny Senior” zaprasza 25 czerwca o godz. 17.00 do Świetlicy OSP w Ojrzeniu na spotkanie otwarte dla mieszkańców Gminy Ojrzeń. Będzie ono poświęcone otwarciu pierwszego Centrum Aktywnego Seniora z filiami w Ojrzeniu i Kraszewie. Do udziału w tworzeniu nowego Centrum Aktywnego Seniora w Ojrzeniu zaprasza Monika Prusaczyk, rzecznik prasowy Stowarzyszenia “Aktywny Senior”.

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele organizacji, gminy, sołectw, seniorzy, ich rodziny oraz lokalni przedsiębiorcy oraz media.

fot. Plakat organizatora


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track

Title

Artist

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą wygodę użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i spełniają takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię, gdy wracasz na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.