Adam Derdzikowski, koordynator pracy w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym w Płońsku został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu ,,Popularyzator Nauki” w kategorii animator. O tym wyjątkowym wyróżnieniu mówi Adam Derdzikowski.
Adam Derdzikowski zaznaczył, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia władz samorządowych, przedstawicieli jednostek kultury oraz współpracowników.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu nauki.
fot. Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Płońsku

