Będą mieszkania komunalne w Staroźrebach!
Zredagował(a) Michał Siedlecki on 18 lutego 2026
To historyczne wydarzenie dla podpłockiej miejscowości. Na terenie miasta i gminy Staroźreby powstanie blisko 30 mieszkań komunalnych. To pierwsza tego typu inwestycja w historii Staroźreb.
Jak podaje burmistrz Kamil Groszewski, miejscowość pozyskała aż 15 mln zł bezzwrotnej dotacji z Banku Gospodarstwa Krajowego. Włączając w to środki własne gminy, realizowana będzie inwestycja za blisko 19 mln zł.
W jej ramach powstani 28 nowoczesnych mieszkań komunalnych, które powinny powstać do końca 2028 roku.
Więcej informacji na temat planowanej inwestycji mamy poznać wkrótce.