Bezpiecznie mienie w okresie świątecznym
Zredagował(a) Małgorzata Wojciechowska on 1 kwietnia 2026
Zbliżająca się Wielkanoc to dla wielu z nas czas wyjazdu z domu. W tym czasie powinnismy także zadbac o swoje mienie, aby nie doszło włamania i kradzieży. Jak się właściwie zabezpieczyć? Mówi Bogdan Lewandowski, komendant Straży Miejskiej w Płońsku.
Możemy także o swojej nieobecności w domu czy mieszkaniu powiadomić członków rodziny, którzy także mogą sprawdzać czy wszystko z naszym mieniem jest w porządku. A jak będzie funkcjonowała Straż Miejska w Płońsku w okresie świątecznym?
W okresie świątecznym pamiętajmy także o swoim bezpieczeństwie.
fot. pixabay