Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski zaprasza wszystkich mieszkańców na niezwykłe muzyczne popołudnie z Izabelą Trojanowską, które odbędzie się 8 marca 2026 r. w Wiejskim Ośrodku Kultury w Nowym Mieście.
Jak powiedział w audycji Gość Dnia, to będzie wyjątkowa okazja, aby wspólnie świętować Dzień Kobiet w pięknej, muzycznej atmosferze.
Władze Nowego Miasta już przygotowują inne ważne wydarzenie – Jarmark Nowomiejski.
To już latem.
A tymczasem Koncert z okazji Dnia Kobiet 8 marca, godzina 15.00. Wstęp wolny.
Foto: UMiG Nowe Miasto

