W Ojrzeniu powstało Centrum Aktywnego Seniora. Będzie ono funkcjonować dzięki współpracy Stowarzyszenia “Aktywny Senior” oraz Gminy Ojrzeń. O nowym oddziale mówi Monika Prusaczyk, rzecznik prasowy stowarzyszenia.
Jakie formy aktywności będzie oferowało centrum?
Szczegółowe informacje na temat działalności Centrum Aktywnego Seniora w Ojrzeniu można znaleźć na Facebooku.
fot. Stowarzyszenie Aktywny Senior

