Zredagował(a) on 21 listopada 2017

KRDP.fm - Pogodnie każdego dnia!
Loading
/

Podnoszenie ciężarów w Ciechanowie ma się dobrze, żeby nie powiedzieć bardzo dobrze. Świadczą o tym wyniki osiągane przez zawodników CLKS Mazovia Ciechanów w zbliżającym się ku końcowi 2017 roku. Medale zdobyte na najważniejszych imprezach w kraju cieszą trenera Wojciecha Geska, który od wielu lat pracuje z ciechanowskimi sztangistami i zachęca do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Ciężarowcy znad Łydyni świetnie spisali się też na arenie międzynarodowej. Słowa uznania należą się siostrom Rutkowskim, które w Mistrzostwach Europy do lat 15 i 17, wywalczyły srebrny i brązowy krążek. Wicemistrzem Starego Kontynentu został natomiast Patryk Bęben. Utalentowany 17-latek z powodzeniem reprezentował również Polskę na Mistrzostwach Świata w Bangkoku, gdzie zajął czwarte miejsce.

Warto wspomnieć, że ciechanowianie są bardzo mocni drużynowo. Panie piąty raz z rzędu zdobyły Puchar Polski, zaś Panowie stanęli na najniższym stopniu podium w Mistrzostwach Polski. Więcej o ciechanowskiej sztandze w audycji Sportowe Abecadło na antenie KRDP. Emisja dziś o godzinie 20.05.