Dwóch mieszkańców Płocka zatrzymanych za posiadanie narkotyków
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 11 grudnia 2025
Policjanci płockiej komendy zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o ich posiadanie.
Zgromadzony materiał wskazywał, że obaj mężczyźni mogą być związani z obrotem narkotykami. Podczas zatrzymania oraz przeszukania miejsc ich zamieszkania zabezpieczono blisko 300 gramów substancji zabronionych, w tym marihuanę i mefedron, a także ponad 190 tabletek ekstazy. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych środków szacowana jest na ponad 20 tys. zł.
Obaj mieszkańcy Płocka usłyszeli zarzuty.
– 25-letni mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
– 36-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie w sprawie jest prowadzone pod nadzorem właściwej prokuratury.