Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik 8 marca w Międzynarodowy Dzień Kobiet zaprasza wszystkie Panie do korzystania z pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Z rekreacji można korzystać w godz.: 10:00-18:00. Warto dodać, że Panie tego dnia korzystają z kąpieli nieodpłatnie.
Foto: UM Płońsk

