W Parafii pw. św. Mikołaja w Niedzborzu 20 marca odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Obywa się ona już po raz szósty. Jak w tym roku będzie przebiagała trasa? Mówi Renata Kuśmierkiewicz, lider Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w rejonie Niedzbórz.
Zapisać się na Ekstremalną Drogę Krzyżową można poprzez stronę edk.org.pl. Zachęcamy do udziału.
fot. Plakat organizatora

