Gmina Regimin wykona kolejne inwestycje drogowe, tym razem z porozumieniu z powiatem ciechanowskim. O planowanej inwestycji powiedziała KRDP Mariola Kołakowska wójt gminy.
Będzie także droga z Regimina do Klic zapowiada wójt.
Dzięki pozyskanym środkom od samorządu Mazowsza, gmina Regimin zadba też o rozwój młodzieży, bezpieczeństwo mieszkańców, jak i estetykę gminy.
Ponad 100 tys. zł – przeznaczy na renowację stawu w miejscowości Koziczyn,
20 tys. – na realizację programu „Młodzieżowy Regimin – Wielkie Możliwości”, który wspiera aktywność, rozwój i integrację młodzieży,
140 tys. zł – na remont strażnicy OSP Targonie, zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i dla OSP Jarluty Duże.
To inwestycje, które służą mieszkańcom dziś i będą procentować przez kolejne lata – podkreślają władze gminy.
Foto: Internet

