Gołąb pocztowy hodowcy z okręgu ciechanowskiego powalczy o tytuły podczas olimpiady w Dortmundzie
Zredagował(a) Barbara Tokarska on 29 stycznia 2026
Gołąb pocztowy hodowcy z Ostrołęki zajął 2 miejsce w Polsce i powalczy o tytuły podczas olimpiady w Niemczech– powiedział nam Wojciech Czostkiewicz wiceprezes ds. gospodarczych Polskiego Związku Hodowców Gołębi Okręg Ciechanów.
Hodowców gołębi na naszym terenie nie brakuje, ale nie jest to łatwa pasja – zaznacza działacz związku.
Hodowcom życzymy powodzenia w dalszej działalności.
Foto: PZHGP Okręg Ciechanów