Site icon KRDP – Pogodnie każdego dnia

Haglind-Sangré z nowym kontraktem

Marcus Haglind-Sangré zostaje w Płocku na kolejny rok! 30-letni obrońca przedłużył kontrakt z Wisłą Płock do 30 czerwca 2027 roku.

Szwed dołączył do Nafciarzy na początku 2024 roku. Wcześniej grał m.in. w Örgryte IS, Akropolis IF, IK Oddevold i Motala AIF, a także reprezentował Szwecję w drużynach młodzieżowych.

Od pierwszych tygodni stał się filarem płockiej defensywy. W barwach Wisły rozegrał już 68 spotkań, zdobył 4 bramki i zanotował 4 asysty, dokładając ważną cegiełkę do awansu do PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2024/2025.

W obecnych rozgrywkach należy do najpewniejszych defensorów ligi – ma na koncie 18 pełnych meczów, 2 asysty (z Bruk-Bet Termalicą i Motorem Lublin) oraz 1620 minut na boisku, współtworząc najlepszą defensywę rundy jesiennej.

Exit mobile version