Jednostka OSP w Wężewie przygotowała Salę Tradycji w świetlicy Jednostki

Zredagował(a) on 26 stycznia 2026

Jednostka OSP w Wężewie przygotowała Salę Tradycji w świetlicy Jednostki. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, prace remontowe pierwszego etapu, nowo powstającej „Sali” zostały zakończone. Kolejnym etapem będzie jej wyposażenie i otwarcie.

Czym jest Sala Tradycji OSP? O tym powiedział nam Krzysztof Wyszkowski prezes jednostki.

Pomysłów i chęci do pracy nie brakuje – mówiła w audycji KRDP druhna Karolina Gołota.

Uroczyste otwarcie “Sali Tradycji” w Wężewie planowane jest na 2 maja 2026 roku.

Foto: OSP w Wężewie


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track

Title

Artist

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą wygodę użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i spełniają takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię, gdy wracasz na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.