Jednostka OSP w Wężewie przygotowała Salę Tradycji w świetlicy Jednostki
Zredagował(a) Barbara Tokarska on 26 stycznia 2026
Jednostka OSP w Wężewie przygotowała Salę Tradycji w świetlicy Jednostki. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, prace remontowe pierwszego etapu, nowo powstającej „Sali” zostały zakończone. Kolejnym etapem będzie jej wyposażenie i otwarcie.
Czym jest Sala Tradycji OSP? O tym powiedział nam Krzysztof Wyszkowski prezes jednostki.
Pomysłów i chęci do pracy nie brakuje – mówiła w audycji KRDP druhna Karolina Gołota.
Uroczyste otwarcie “Sali Tradycji” w Wężewie planowane jest na 2 maja 2026 roku.
Foto: OSP w Wężewie