Site icon KRDP – Pogodnie każdego dnia

Jednostka OSP w Wężewie przygotowała Salę Tradycji w świetlicy Jednostki

Jednostka OSP w Wężewie przygotowała Salę Tradycji w świetlicy Jednostki. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, prace remontowe pierwszego etapu, nowo powstającej „Sali” zostały zakończone. Kolejnym etapem będzie jej wyposażenie i otwarcie.

Czym jest Sala Tradycji OSP? O tym powiedział nam Krzysztof Wyszkowski prezes jednostki.

https://krdp.fm/wp-content/uploads/2026/01/01wezewo_salatradycji2601.mp3?_=1

Pomysłów i chęci do pracy nie brakuje – mówiła w audycji KRDP druhna Karolina Gołota.

https://krdp.fm/wp-content/uploads/2026/01/04wezewo_salatradycji2601_mp3magazyn.mp3?_=2

Uroczyste otwarcie “Sali Tradycji” w Wężewie planowane jest na 2 maja 2026 roku.

Foto: OSP w Wężewie

Exit mobile version