Joanna Mossakowska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Opinogórze Górnej, w imieniu własnym oraz wójta Gminy Opinogóra Górna Piotra Czyzyka serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie kulturalnego w gminie, jakim jest XXXV Gminny Koncert z okazji Dnia Kobiet “Wszystko dla Pań”.
To wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych Gminy Opinogóra Górna, gromadząc co roku nie tylko mieszkanki i mieszkańców gminy Opinogóra Górna, ale licznych gości z całego powiatu ciechanowskiego.
Jubileuszowa, 35. edycja koncertu odbędzie się 6 marca 2026 roku o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej.
Tegoroczny koncert zatytułowany “W RYTMIE LAT 20. ORAZ OPERETKOWEJ ELEGANCJI”, zabierze publiczność w niezapomnianą podróż do świata
przedwojennych melodii i najpiękniejszych arii operetkowych. Na scenie wystąpią znakomici soliści:
* Jakub Milewski
* Dariusz Wójcik
* Emil Ławecki
Przy akompaniamencie Rafała Lewandowskiego usłyszymy takie perełki muzyczne, jak “Już taki jestem zimny drań”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Ta ostatnia niedziela”, a także arie z “Krainy uśmiechu” F. Lehára czy “Hrabiny Maricy” I. Kálmána.
Dla gości przygotowany zostanie słodki poczęstunek oraz fotościanka, a wstęp na koncert jest wolny.
Przedsięwzięcie współorganizowane jest z Samorządem Województwa Mazowieckiego.
Foto: GOK Opinogóra Górna

