Konferencja na temat depresji w PANSIM
Zredagował(a) Małgorzata Wojciechowska on 19 lutego 2026
W auli Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego przy ulicy Wojska Polskiego 51 w Ciechanowie 23 lutego odbędzie się konferencja pt. “Od cienia do światła”, organizowana z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. Czy depresja to temat tabu? Mówi dr Sandra Brzeska-Zagroba, pracownik Zakładu Pracy Socjalnej w PANSIM.
Jaki jest cel konferencji? Mówi Paulina Maliszewska, członkini zarządu Stowarzyszenia Nadzieja na życie, które jest organizatorem wydarzenia.
A kto pojawi się na konferencji?
Podczas wydarzenia będzie można także usłyszeć świadectwa osób, które doświadczyły depresji. Będą to : Ryia Sokół, Antonina Wiśniewska-Wenda oraz Michał Wichowski. Od strony medycznej o depresji opowie Marta Sobczak-Pajewska. Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Zapraszamy w imieniu organizatorów. Wstęp na konferencję jest wolny.
fot. Plakat organizatora