KPS Płock w walce o awans
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 8 grudnia 2025
Siatkarze z Płocka pomimo ciężkich początków w 2 lidze mężczyzn wszedł na swoje obroty i dzielnie walczy o miejsca premiowane awansem. W sobotni wieczór zmierzyli się z REA BAS Białystok na własnym boisku. Gospodarze nie mieli litości i pewnie pokonali gości 3:0. O kilka słów podsumowania poprosiliśmy kapitana KPSu, Kacpra Bobrowskiego.
Mimo problemów w tygodniu mecz był pod pełną kontrolą.
Po 11 rozegranych meczach, płocczanie zajmują 2 miejsce w tabeli z bilansem 9 wygranych i 2 porażek.