Przerwa świąteczna to doskonały czas, żeby odwiedzić lodowisko na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 17 Stycznia w Ciechanowie. W poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki lodowisko jest czynne od 8.00 do 21.00. W środy z lodowiska można skorzystać od 8.00 do 19.15. W soboty i niedziele lodowisko jest czynne od 10.00 do 21.00.By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkim łyżwiarzom, tafla będzie regularnie konserwowana. Na łyżwach będzie można pojeździć także w Sylwestra od godz. 8.00 do 14.00 oraz w Nowy Rok od 14.00 do 21.00.Przerwy techniczne będą rozpoczynać się o godz. 9.15, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15 i 19.15.Już niebawem Miasto Ciechanów będzie miało zadaszone lodowisko. Powstaje na terenie kompleksu sportowego przy miejskim stadionie (od strony ul. Augustiańskiej). Wewnątrz hali sportowej znajdzie się tafla o długości 45 m i szerokości 20 m. Obiekt będzie mógł być użytkowany cały rok. Poza sezonem jesienno-zimowym nowa infrastruktura będzie umożliwiała uprawianie sportu m.in. pasjonatom rolkarstwa.
fot. UM Ciechanów

