Maciej Gostomski nie jest już zawodnikiem Wisły Płock. Kontrakt z 37-letnim bramkarzem został rozwiązany za porozumieniem stron. Doświadczony golkiper dołączył do Nafciarzy przed sezonem 2024/2025, tuż po wybraniu go najlepszym bramkarzem pierwszej ligi.
W barwach Wisły Płock Gostomski rozegrał 17 spotkań w rozgrywkach Betclic 1 Ligi, w których dwukrotnie zachował czyste konto. Wiosną bramkarz zmagał się z kontuzją kolana i nie pojawił się już w kadrze meczowej pierwszego zespołu. Jesienią został oddelegowany do drugiej drużyny, gdzie zaliczył jeden występ w Betclic 3 Lidze.
Maciej Gostomski do tej pory uzbierał na swoim koncie ponad sto występów w Ekstraklasie oraz mistrzostwo Polski zdobyte z Lechem Poznań. Znamy także nowego pracodawcę byłego już bramkarza Wisły, a jest nim Stal Mielec, która występuje w Betclic I lidze.

