Miasto zakończyło budowę nowych dróg dojazdowych do Szpitala

Zredagował(a) on 2 lutego 2026

Miasto zakończyło budowę nowych dróg dojazdowych do Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Powstała cała infrastruktura – powiedział KRDP Krzysztof Kosiński prezydent miasta.

Drogi prowadzą do Szpitala, ale także do nowych bloków w tym rejonie miasta – podkreśla prezydent.

Obie drogi poprowadzą do szpitala od strony ul. Pułtuskiej oraz od ul. Opinogórskiej. Nowa infrastruktura umożliwi bezpieczne i sprawne dotarcie karetek pogotowia do lecznicy. Ułatwi komunikację m.in. mieszkańcom licznych budynków wielorodzinnych w tym transport dzieci do pobliskiej szkoły.

Przypomnijmy, w 2025 roku nowe oblicze zyskały także: ul. Śmiecińska, Nadrzeczna, Dolna. Powstały kolejne miejsca parkingowe, nowe oświetlenie drogowe wymiana lamp na energooszczędne i rozbudowa miejskiego monitoringu, aby w mieście było bezpieczniej.

Na zaawansowanym etapie prac są kolejne inwestycje:

– Przedłużenie alei Unii Europejskiej,

– Modernizacja ul. Szwanke,

– Budowa ul. Fabrycznej,

– Strefa park&ride przy dworcu PKP Przemysłowy,

– Budowa nowego mostu na Łydyni w ul. Agustiańskiej.

Wszędzie tam powstają kolejne kilometry ścieżek dla rowerzystów!

Foto: UM Ciechanów


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track

Title

Artist

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą wygodę użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i spełniają takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię, gdy wracasz na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.