Jak co roku mieszkańcy Gminy i Miasta Gąbin jak i odwiedzający ich goście mają możliwość wspólnego spotkania przy okazji Mikołajek. O szczegółach powie Krzysztof Jadczak, burmistrz Miasta i Gminy Gąbin.
Jakie atrakcje będą na nas czekały tego dnia?
Do zobaczenia w Gąbinie, 6 grudnia!

