Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

Zredagował(a) on 13 października 2021

Pod koniec września w Siedlcach odbywały się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej wystawiła mocną trzyosobową reprezentację. Żołnierze walczyli z zawodnikami z ponad 50 zespołów w formułach Kick Light, Point Fighting oraz K1 na zasadach zgodnych z regulaminem Polskiego Związku Kickboxingu. St. Szer. Arkadiusz Natorski wywalczył brąz w formule Kick Light w kategorii WETERAN, natomiast szer. Agata Fijałkowska z Płocka została najlepszą zawodniczką mistrzostw w formule Kick Light i najlepszą zawodniczką w Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu zdobywając złoty medal w K1 oraz złoty medal w Kick Lightcie. Reprezentantów 6MBOT nie brakuje również na imprezach sportowych o charakterze lokalnym. 9 października na placu u zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Sienkiewicza w Markach odbył się IV Bieg Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. Zawodnik 6MBOT, st.szer. Arkadiusz Pajdosz zakończył bieg na drugim miejscu. We wrześniu żołnierze “Biegiem pomagali” podczas VIII edycji największej imprezy biegowej w Książenicach. Tam szer. Piotr Chmiel, zdobył trzecie miejsce w kategorii OPEN. Natomiast podczas XII Półmaratonu Komandosa w Warszawie, ppor. Piotr Wijata zakończył bieg w mundurze i z 10 kilogramowym plecakiem na trzecim miejscu.