Mróz zabija! Ważny apel płockich służb
Zredagował(a) Michał Siedlecki on 8 stycznia 2026
Temperatury w Polsce są bardzo niskie. Zima nie odpuszcza i wiele wskazuje na to, że zostanie z nami na co najmniej kilka tygodni. Termometry w Płocku i regionie wskazują nawet na kilkanaście stopni poniżej zera. Taka aura jest zabójcza – zwłaszcza dla osób bezdomnych. Służby w Płocku apelują: reagujmy!
Mówi podkom. Monika Jakubowska, oficer prasowa płockiej policji.
Każdy telefon pod numer alarmowy może uratować ludzkie życie. Nie bądźmy obojętni!
Fot. Straż Miejska w Płocku