Orlen Wisła przegrywa z PSG

Zredagował(a) on 22 września 2022

Choć początek był obiecujący, zgodnie z przypuszczeniami Orlen Wisła Płock uległa przeciętnie grającemu PSG. Piłkarze ręczni Orlen Wisła Płock po niezłej pierwszej połowie, przegrali na wyjeździe z rywalem 33:37 (16:18).
Jak przyznał przed spotkaniem Xavi Sabate, trener Orlen Wisły, PSG jest jednym z faworytów do Final4 Ligi Mistrzów, więc walka o punkty z takim rywalem to wyzwanie. Tak się stało. Choć Nafciarze walczyli do końca, to musiała uznać wyższość przeciwnika. Gospodarze – grający na dobrym, choć nie rewelacyjnym poziomie – byli za mocni.
Nafciarze nawiązali walkę w pierwszej połowie, a nawet po 9. minutach prowadzili (6:3), jednak radość nie trwała długo. Pierwsza część spotkania się różnicą dwóch goli. Przewaga ta w drugiej połowie urosła do kilku “oczek”. Ostatecznie Orlen Wisła uległa dość wyraźnie.
Teraz przed Nafciarzami mecze w ramach rozgrywek ligowych.