OSP w Starej Wronie uruchomiła zbiórkę na budowę garażu
Zredagował(a) Małgorzata Wojciechowska on 20 lutego 2026
Ochotnicza Straż Pożarna z miejscowość Stara Wrona w Gminie Joniec reaktywowała swoja działalność w 2020 roku. W związku z podnoszeniem swojej gotowości bojowej i przeszkolenia rosną potrzeby strażaków ochotników. Mówi Radosław Ciosek, prezes OSP Stara Wrona.
Strażacy z OSP w Starej Wronie uruchomili zbiórkę na budowę garażu dla OSP. Bez zamkniętego garażu otrzymany samochód niszczeje, a sprzęt nie jest bezpieczny.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na dokończenie ścian i dachu, bramy garażowe i okna oraz posadzkę i instalację elektryczną.
fot. OSP Stara Wrona