Ten pies został porzucony na terenie gminy Regimin, w skrajnie okrutny sposób – został przywiązany do przystanku autobusowego podczas silnego mrozu. Pozostawiony sam, bez szansy na schronienie, skazany na cierpienie i strach.Na szczęście został w porę zauważony i jest już bezpieczny. To spokojny, kontaktowy pies, który pilnie potrzebuje nowego, odpowiedzialnego domu. Pracownicy Urzędu Gminy w Regiminie szukamy osoby lub rodziny, która zapewni mu bezpieczeństwo, opiekę i miłość na resztę jego życia.
Piesek obecnie przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie. Po odbyciu 15-dniowej kwarantanny będzie gotowy do adopcji, do której serdecznie zapraszamy!
Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie – 795 479 881
Urząd Gminy w Regiminie – 23 681 17 56 wew. 29
Jeśli nie możesz adoptować – udostępnij.
Każde udostępnienie zwiększa jego szansę na znalezienie nowego, odpowiedzialnego domu.
Foto: UG Regimin

