Komenda Główna Policji zachęca do oddawania głosów na swojego dzielnicowego. 16 lutego po raz czwarty ruszyła kampania społeczna #DzielnicaBEZstrachu, która inicjuje internetowy plebiscyt, którego celem jest promowanie bezpieczeństwa i współpracy lokalnych społeczności z dzielnicowymi oraz wyłonienie #SuperDzielnicowego 2026. Plebiscyt pozwala nie tylko na wyłonienie #SuperDzielnicowego, ale TOP 5 polskich dzielnicowych. Laureaci poprzednich edycji pochodzili ze Śląska, Warszawy i Podkarpacia, ich sylwetki prezentowane były na łamach kilku kolejnych numerów „Gazety Policyjnej”. Kandydata lub kandydatkę można zgłosić w formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie dzielnicabezstrachu.pl.
fot. Plakat organizatora

