Płońskie Wieże rozdane

Zredagował(a) on 3 lutego 2026

W Miejskim Centrum Kultury w Płońsku 2 lutego o godz. 18.00 odbyła się X Płońska Gala, podczas której wręczono nagrody Burmistrza Miasta Płońska – Płońskie Wieże i Wójta Gminy Płońsk – Złote Kłosy. Nagrody są przyznawane siedmiu kategoriach. O tegorocznej edycji płońskich wież mówi Andrzej Pietrasik, burmistrz Płońska.

W tym roku laureatami zostali:

– w kategorii gospodarka i ekologia – Fabryka Ciastek Mondelez Polska;

– społecznik roku – Zuzanna Sabalska, Ewa Lewandowska i Stowarzyszenie na rzecz zwierząt „Uszy do Góry”;

– w kategorii sport – ksiądz Zbigniew Sajewski, Mateusz Paluszyński, Weronika Kaniewska, Kacper Buczyński, Przemysław Wodzyński i Międzyszkolny Klub Sportowy Bank Spółdzielczy w Płońsku;

– w kategorii kultura i sztuka – Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Con Grazia”;

– Szczególne zasługi dla Płońska – Dariusz Matuszewski;

– Człowiek z pasją – Maria Kamińska.

– Przyjaciel Płońska – Czesław Cichocki i Andrzej Porawski.

fot. UM Płońsk


KRDP Ciechanów

Radio KRDP Ciechanów

Current track

Title

Artist

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą wygodę użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i spełniają takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię, gdy wracasz na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.