Pod miejscowością Krępica gm. Płońsk, około godziny 8.40 doszło do zderzenia szynobusu z koparko-ładowarką. Niestety jest jedną ofiara śmiertelna. Jak podała nam płońska Policja, szynobus poruszał się w kierunku Sierpca.
– Szynobusem podróżowało łącznie 12 osób, w tym 10 pasażerów i 2 osoby z obsługi. Kierowca koparki poniósł śmierć na miejscu. Na chwilę obecną dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Pozostałym poszkodowanym udzielana jest pomoc medyczna na miejscu zdarzenia – podaje nadkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.
Już wiemy, że ruch pociągów na tej trasie został wstrzymany.
Foto: KPP Płońsk

