Zredagował(a) on 1 kwietnia 2019

KRDP.fm - Pogodnie każdego dnia!
Loading
/

81 – tyle bramek padło w sobotniej konfrontacji Juranda Ciechanów z Nielbą Wągrowiec. W ostatnim meczu tego sezonu w Ciechanowie kibice obejrzeli wesoły handball. Mówi trener Arkadiusz Chełmiński:

Tylko przez pierwsze pięć minut ciechanowianie byli równorzędnym rywalem dla zespołu z Wągrowca. Jurand nieźle wszedł w mecz, a po bramkach Mariusza Balcerzaka, remisował w 5. minucie 3:3. Goście jednak bardzo szybko opanowali wydarzenia na parkiecie. Zanotowali serię sześciu bramek pod rząd, nie tracąc żadnej i objęli prowadzenie 9:3. Od tego momentu ich przewaga systematycznie rosła. Ostatecznie Nielba wygrała 47:34.

Mimo porażki, ciechanowianie na trzy kolejki przed końcem zapewnili sobie utrzymanie. Z pierwszej ligi spadnie Sambor Tczew, który stracił definitywnie szanse na pozostanie w rozgrywkach, przegrywając ze Stalą Gorzów.