Site icon KRDP – Pogodnie każdego dnia

Said Hamulić nowym napastnikiem Nafciarzy

Do zespołu Wisła Płock dołącza Said Hamulić. Środkowy napastnik podpisał kontrakt obowiązujący do 31 maja 2027 roku.

24-letni zawodnik, urodzony 12 listopada 2000 roku w holenderskim Leiderdorp, ostatnio występował w greckim Volos NPS na zasadzie wypożyczenia z Toulouse FC.

Kilka słów na temat nowego nabytku Nafciarzy powie dobrze znany w Płocku, były selekcjoner reprezentacji Polski U-21, Adam Majewski.

https://krdp.fm/wp-content/uploads/2026/02/Majewski.mp3?_=1

Szerzej dał się poznać kibicom w Polsce jesienią sezonu 2022/2023, gdy w barwach Stali Mielec zdobył 9 bramek i zanotował 3 asysty w 17 meczach Ekstraklasy. Po udanej rundzie został wykupiony, a następnie sprzedany do Toulouse.

Francuski klub wypożyczał go później do Vitesse Arnhem, Lokomotiwu Moskwa, Widzewa Łódź oraz Volos NPS, gdzie w 18 spotkaniach zdobył 8 bramek i dołożył 3 asysty.

Hamulić, posiadający obywatelstwo holenderskie i bośniackie, ma również na koncie 6 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

Exit mobile version