Samochód uderzył w dom. Kilka osób rannych
Zredagował(a) Michał Siedlecki on 26 stycznia 2026
Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 stycznia o poranku. Przed godziną 5:00 kierujący Toyotą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dom. W wyniku poniesionych obrażeń kierowca oraz dwóch pasażerów trafiło do szpitala.
Jak podaje płocka policja, w domu przebywały dwie osoby. Na szczęście mieszkańcy nie odnieśli obrażeń.