Już 28 marca (sobota) w godzinach 10:00–15:00 zapraszamy na wyjątkowe „Spotkania Wielkanocne na Kurpiach”, które odbędą się na Rynku w Pułtusku oraz w Centrum Dziedzictwa Kulturowego.
Do konkursu na rejbak na pewno przystąpi Koło Gospodyń Wiejskich – „Nowinianki” w Leszczydole-Nowinach gm. Wyszków, które specjalizuje się w tej potrawie, a rejbakiem częstować będzie Agata Szymańska ze Stowarzyszenia Przyjaciół Folkloru “Galopka”.
Nie lada atrakcją będzie Koncert Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu Zespołu Folklorystycznego “Puszcza Zielona” z Łysych, którym kieruje Barbara Boruch.
To wyjątkowa okazja, aby w otoczeniu zabytkowej architektury Pułtuska spotkać się z żywą kulturą Kurpi i wspólnie poczuć przedsmak Świąt Wielkanocnych.
28 marca (sobota)
10:00–15:00
Rynek w Pułtusku
Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!
Foto: Plakat organizatora

