Site icon KRDP – Pogodnie każdego dnia

Spotkanie ze Stowarzyszeniem “Aktywny Senior” w Ojrzeniu

Stowarzyszenie “Aktywny Senior” zaprasza 25 czerwca o godz. 17.00 do Świetlicy OSP w Ojrzeniu na spotkanie otwarte dla mieszkańców Gminy Ojrzeń. Będzie ono poświęcone otwarciu pierwszego Centrum Aktywnego Seniora z filiami w Ojrzeniu i Kraszewie. Do udziału w tworzeniu nowego Centrum Aktywnego Seniora w Ojrzeniu zaprasza Monika Prusaczyk, rzecznik prasowy Stowarzyszenia “Aktywny Senior”.

https://krdp.fm/wp-content/uploads/2026/06/01spotkanieojrzen2406.mp3?_=1

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele organizacji, gminy, sołectw, seniorzy, ich rodziny oraz lokalni przedsiębiorcy oraz media.

fot. Plakat organizatora

Exit mobile version