Staroźreby miastem – już oficjalnie!
Zredagował(a) Michał Siedlecki on 30 stycznia 2026
To historyczny moment dla podpłockich Staroźreb. Burmistrz Kamil Groszewski gościł w siedzibie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji i odebrał z rąk sekretarza stanu akt nadania Staroźrebom statusu miasta.
Jak podkreśla, to wyjątkowa chwila – pełna dumy, wzruszeń i ogromnej satysfakcji. Burmistrz komentuje, że dokonał się historyczny krok, będący efektem zaangażowania, wiary w rozwój naszej małej Ojczyzny i wspólnej pracy na rzecz przyszłości.
Foto. FB Kamila Groszewskiego, burmistrz Staroźreb