Stowarzyszenie Debeściaki ma wiele planów na nowy rok
Zredagował(a) Barbara Tokarska on 9 lutego 2026
W sobotę 7 lutego br., w Ciechanowie odbył się Bal-Rewia “Debeściakow”. W hali sportowej przy ul Kraszewskiego bawiło się blisko 200 osób. Wśród osób wspierających działalność Stowarzyszenia obecna była poseł Anna Ewa Ciecholska.
Każdego roku zabawę prowadzą wodzireje Jacek i Ania. Co jest dla nich motywacją do pracy?
W sali balowej było wielu wolontariuszy, którzy prowadzili loterię i pomagali uczestnikom.
Nie brakowało dobrej zabawy, konkursów i animacji. Muzykę do tańca zapewnił Zespół Kristars. Nikt podczas balu nie był głodny, przygotowano pyszny poczęstunek dla wszystkich uczestników. Specjalne podziękowania otrzymali wszyscy, którzy wspierają działalność Stowarzyszenia. Wśród wyróżnionych znalazło się także KRDP.FM.
Foto: KRDP