Sukcesy zawodników Taekwondo w Mistrzostwach Warszawy Taekwon-do ITF

Zredagował(a) on 6 listopada 2023

Zawodnicy z ciechanowskiego klubu Taekwon-do LKS Matsogi zdobyli 25 medali podczas zawodów, które odbyły się 28 października br.  w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 400 im. Marii Skłodowskiej -Curie na Wilanowie.
– LKS Matsogi Ciechanów na Mistrzostwach Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów w Taekwon-do ITF zajęło II miejsce w klasyfikacji generalnej wszystkich startujących klubów. To bardzo duży sukces klubu Matsogi Ciechanów – podkreśla prezes Michał Korzybski.
Wśród licznej grupy zawodników z 10 klubów z województwa mazowieckiego wystartowało 36 reprezentantów Matsogi. Ciechanowską drużynę do sukcesu prowadziła trójka trenerów: Michał Korzybski VI dan, Michał Rząsiński IV dan i Kornel Korzybski I dan. W zawodach brali udział również
sędziowie Anna Szpadzik 1 kup oraz Jakub Sarnowski I dan.
Liczna 36 osobowa reprezentacja zawodników z grodu nad Łydynią wywalczyła II miejsce w klasyfikacji generalnej wszystkich klubów oraz zdobyła: 25 medali: 7 złotych, 2 srebrne i 16 brązowych.