Trwa modernizacja ul. Marii Konopnickiej na Skarpie
Zredagował(a) Tomek Gorczyca on 13 listopada 2025
Rozpoczęła się modernizacja ul. Marii Konopnickiej na osiedlu Skarpa. Na odcinku blisko 200 metrów powstaje kanalizacja deszczowa, a następnie ułożona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa, chodniki oraz zjazdy do posesji.
Nowa jezdnia będzie miała 6 metrów szerokości, a chodniki – 1,8 metra. Wartość inwestycji to prawie 700 tys. zł, a wykonane prace objęte zostaną sześcioletnią gwarancją. Jeśli pogoda pozwoli, modernizacja zakończy się jeszcze w tym roku.