5 grudnia w Myszyńcu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2025/2026. Starosta Przasnyski Paweł Mostowy, wicestarosta Jarosław Szmulski oraz dyrektorzy szkół powiatowych uczestniczyli w nagrodzeniu najzdolniejszych uczniów szkół średnich z terenu powiatu przasnyskiego.
To zaszczytne wyróżnienie przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje Prezes Rady Ministrów najlepszym uczniom ze szkół w całym kraju.
W roku szkolnym 2025/2026 stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymali następujący uczniowie szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Przasnyski:
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.
Źródło: Powiat Przasnyski
Foto: MojaOstrołęka

