Uwaga, kierowcy, wiadukt znajdujący się nad DK62, a konkretniej nad ulicą Kolejową w Płocku, został uszkodzony. Odpadł z niego kawałek tynku.
Jak podają w urzędzie miasta, ze względów bezpieczeństwa pas jezdni w kierunku centrum został zamknięty, a ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.
Od godz. 11:00 na miejscu trwa spotkanie przedstawicieli PKP, Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego i pracowników Miejskiego Zarządu Dróg.
Po spotkaniu zapadnie decyzja o kolejnych krokach.

